893bf197a9d85ee830a28e4cef508a3c491203ff

PİNA CLEAN

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

çok_amaçlı_yer_yüzey-removebg-preview.pn

Yer ve Yüzey Temizleyici

Mermer, karo taşı, fayans, marley, plastik, cam, ahşap, deri, metal ve duvar kağıdı gibi tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin günlük temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmez. Kolayca Durulanır. Temizlik Sonrasında uzun süre etkili hoş bir koku bırakır.

PH: 7 - 8

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

elde_bulaşık-removebg-preview.png

Elde Bulaşık Deterjanı

Elde bulaşık yıkamak için kullanılır. Yağ ve kirleri süratle çözer istenmeyen kokuları giderir. Bol köpüklü ve kokuludur. 

PH: 7 - 8

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

ağır_kir_ve_yağ_çözücü-removebg-preview.

Ağır Kir ve Yağ Çözücü

Güçlü formülü sayesinde ocak, fırın, ızgara, grill, fritöz gibi mutfak aletleri üzerinde biriken yanmış yağları, ovma kazıma işlemine gerek duymaksızın kolayca temizler. Köpük aparatı ile köpük haline getirilebildiğinden dikey yüzeylerde de etkilidir.

PH: 11 - 13

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

camsil-removebg-preview.png

Cam Temizleme Maddesi

Yıkanabilir tüm yüzeylerin (cam, çelik, kromaj, plastik, porselen, fayans ve oto camları) temizliğinde kullanılır. Cam yüzeyleri hızlı ve etkili bir şekilde parlatır.

 

 

PH: 8 - 9

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

bulaşık_makinası_deterjanı-removebg-prev

Bulaşık Makinesi Deterjanı

Her türlü otomatik bulaşık makinası için, köpüğü ayarlı sıvı bulaşık deterjanıdır. Su sertliğine uygun olarak önerilen dozlarda kullanılırsa, yıkanmış malzemelerin üzerinde oluşabilecek kireç ve leke kalıntısını önler.

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

çamaşır_suyu-removebg-preview.png

Çamaşır Suyu

Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve çamaşırlardaki zorlu lekelerin çıkartılmasında; fayans, marley, seramik, küvet, lavabo, mutfak tezgahları gibi yıkanabilir tüm yüzeylerde; otomatik ve manuel bulaşık yıkama sistemlerinde hijyenik bir temizlik sağlamak için kullanılır.

PH: 12 - 13

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

sıvı_sabun-removebg-preview.png

Sıvı Sabun

Cildin Ph dengesine uygun, hoş kokulu sıvı el yıkama maddesidir. İçerdiği cilt koruyucu ve nemlendirici katkılar sayesinde cilde zarar vermez.

PH: 5,5 - 6,5

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

kireç_ve_pas_sökücü-removebg-preview.png

Kireç ve Pas Çözücü

Duş, küvet, havuz, sauna gibi su ile sürekli temas eden yüzeylerde zamanla oluşan kireç ve mineral birikimlerini etkili bir şekilde çözer. Yüzeyleri pırıl pırıl yapar. Mermer gibi kalsiyum karbonat esaslı ve asidik ürünlere duyarlı taşlar dışında fayans, seramik gibi sırlı taşlarda güvenle kullanılır.

PH: 1,5 - 2,5

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

yumuşatıcı-removebg-preview.png

Yumuşatıcı

Özellikle havlu, bornoz, battaniye, tül perde ve yünlerde doğal bir yumuşaklık ve hoş bir koku sağlar. Satatik elektriklenmeyi önleyerek ütülemeyi kolaylaştırır. Tül ve perdelerin toz tutmasını önler ve kirlenmeyi geciktirir. 

PH: 2 - 4

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

bulaşık_makinası_parlatıcı-removebg-prev

Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Otel, hastane, restoran gibi işletmelerde, sanayi tipi bulaşık makinelerinde, dozaj pompasıyla kullanıma uygun, sıvı durulama ve parlatma maddesidir. Farklı sertliklerdeki sularda dozaj ayarlanarak kullanılabilir.

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

ultra_çamaşır_suyu-removebg-preview.png

Ultra Çamaşır Suyu

Tuvalet, banyo, lavabo gibi saniter alanların hijyenik temizliğinde; Beyaz çamaşırların ağartılmasında ve çamaşırlardaki zorlu lekelerin çıkartılmasında etkilidir. İçerdiği aktif maddeler sayesinde hijyenik bir temizlik sağlar.

PH: 13 - 14

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

köpük_sabun-removebg-preview.png

Köpük Sabun

Sıvı, yüksek aktifli konsantre bir üründür. Özel köpük yapan sabun dispenserlerinde kullanılır. İçerdiği cilt koruyucu katkılar sayesinde cildi bozmaz, tahriş etmez, hoş kokuludur.

PH: 5,5 - 6

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

banyo_wc-removebg-preview.png

Banyo & Wc Temizleyici

Aside dayanıklı tüm yüzeylerde oluşan kireç birikintilerini ve kirleri temizler. Mutfak, tuvalet ve banyolardaki sırlı, fayans ve metal yüzeylerde güvenle kullanılır.

PH: 1,5 - 2,5

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

oda_parfümü-removebg-preview.png

Oda Parfümü

Kalıcı bir ferahlık ve hoş bir koku bırakır. Halı, perde, çarşaf, yatak örtüsü ve çamaşır gibi kumaş yüzeylerde kullanıma uygundur.

PH: 6 - 7

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

bulaşık_makinası_kireç_çözücü-removebg-p

Bulaşık Makinesi Kireç Çözücü

Endüstriyel bulaşık makinelerinde ve içerisinde su ısıtılan paslanmaz çelik malzemelerde oluşmuş kireç birikimlerini çözerek temizler. Makinelerin daha verimli çalışmasını sağlayarak enerji kaybını önler ve bakım masrafını azaltır.

Ambalaj Şekli

30 L ve 5 L

Fason üretim ve Fiyat Teklifi için İletişime geçiniz