HAKKIMIZDA

IMG_20201121_133203_edited_edited.jpg

HAKKIMIZDA

Palmiye Kimya , 2002 yılında Ankara'da kuruldu. Firmamız, endüstriyel temizlik malzemeleri üretimiyle başladığı imalat serüvenine , 2015 yılında dezenfektan imalatını da ekleyerek, kalite anlayışı, çevre bilinci ve geliştirdiği ürünlerle yıllar içerisinde sektördeki yerini sağlamlaştırdı. 2017 yılında ise yeni bir vizyonla yoluna devam eden firmamız, yeni tesislerinde uzman yönetim ve teknik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Şirketimiz; İnsana ve Çevreye Saygı, Ulaşılabilirlik, Yüksek kalite anlayışı, Etik Sorumluluk İlkeleri temelinde çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Üretimini gerçekleştirdiği endüstriyel temizlik malzemelerini PinaClean markası ile piyasaya sunan firmamız,  dezenfektan ürünlerini ise Cleanova ve firmamızın ana lokomotif ürünü olan WaterOX markasıyla piyasaya arz etmektedir.

 

Palmiye Kimya olarak laboratuvarlarımızda uzun süren Ar&Ge çalışmaları sonucunda ürünlerimizi formülize etmekte ve insan-çevre sağlığına zararsız ürünler üretmek için çalışıyoruz.

 

«Her şey hayalle başlar» düşüncesi ile düşlediğimiz yarınlara ulaşmak için her geçen gün daha da gayretle çalışıyor ve insanımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.